Przejdź do treści

Chcesz pogadać o aborcji
z kobietami z doświaczeniem przerywania ciąży?


Nie musisz być w doświadczeniu przerywania ciąży sama. Jeśli chcesz porozmawiać o swojej niechcianej ciąży, albo rozwiać wątpliwości z nią związane, możesz nawiązać kontakt i znajomości z kobietami, które mają już doświadczenie w przerywaniu własnych ciąż.

Logo forum aborcyjnego Masz Wybór oraz organizacji Kobiety w sieci.

Forum "maszwybor.net"

W Polsce najstarszym i jak dotąd jedynym forum internetowym dedykowanym osobom w niechcianych ciążach jest to, prowadzone przez Kobiety w Sieci o nazwie maszwybor.net. Forum działa od 2006 roku i jest anonimowym i bezpiecznym miejscem polecanym przez grupy feministyczne do rozmów o aborcji.

To właśnie tam każdego roku minimum tysiąc osób rejestruje się i dzieli informacjami o aborcji domowej, szuka wsparcia, opowiada o swoim doświadczeniu. Setki użytkowniczek piszą nie tylko o ciąży, aborcji i antykoncepcji, ale też o swoim życiu.

Rejestracja i korzystanie z forum są bezpłatne.

Wejdź na maszwybor.net

Organizacje feministyczne

Stworzyłyśmy też listę zaprzyjaźnionych organizacji feministycznych, z którymi możesz się skontaktować. Znajdziesz tam szeroką gamę usług, które poza wsparciem około-aborcyjnym obejmują także wsparcie dla osób z doświadczeniem przemocy, dla osób queerowych, wsparcie psychologiczne i prawne, informacje na temat edukacji seksualnej i zdrowia reprodukcyjnego - innymi słowy: polecamy zajrzeć.