Przejdź do treści

Nie było mnie stać na zabieg

Kasia

Wiem po sobie jakie ważne jest wtedy wsparcie kogoś bliskiego, sama rozmowa...

Dzisiaj mijają trzy lata od aborcji, której nie żałuje i dzisiaj bym postąpiła tak samo, gdybym była w takiej samej sytuacji.

Mam już jedne dziecko i nie mogłam sobie pozwolić na drugie z nieodpowiedzialnym facetem, na którym nie mogłam polegać… byłam z tym zupełnie sama, z tabletkami i moją decyzją. Nie było mnie stać na zabieg, o żadnej stronie nie miałam pojęcia, na której mogłabym dostać jakąkolwiek pomoc wsparcie…

Od mojego ginekologa dostałam nazwę tabletek, które wszystko załatwią - arthrotec (1). Tabletki zamówiłam na stronie oglaszamy24.pl odpowiednią ilość do wykonania aborcji w 9 tygodniu. Strach był okropny i ta samotność… wiem po sobie jakie ważne jest wtedy wsparcie kogoś bliskiego, sama rozmowa…

  1. Dawkowanie arthrotecu jest inne niż gotowych zestawów aborcyjnych. Przeczytaj o tym więcej na stronie o aborcji tabletkami.

Uważaj na fałszywe oferty aborcji

Nie zamawiaj środków aborcyjnych z niepewnych stron i od podejrzanych handlarzy. Narażasz się w ten sposób na oszustwo, stratę pieniędzy lub nękanie przez religijnych fanatyków. Wybierz rekomendowane źródło tabletek - WHW (1).

  1. womenhelp.org jest rekomendowanym przez ADT bezpiecznym i sprawdzonym źródłem leków poronnych.