Przejdź do treści

Szybki seks na domówce u przyjaciółki i brak zabezpieczenia.

Sandra, lat: 19

Jeśli jej nie chcesz przerwij ją, nie rób nic na siłę ty decydujesz o sobie mie

Moja historia z niechcianą ciąża zaczęła się tak, poznałam chłopaka młodzieńcze lata, alkohol do mocnego stanu upojenia, szybki seks na domówce u przyjaciółki, przyjemność oczywiście i brak zabezpieczenia.

Dowiedziałam się o ciąży przez objawy, miałam wstręt do perfum i nie których dań, pale papierosy i od nich mnie odrzucało a po łyku alkoholu zasypiałam, zrobiłam test i wyszły 2 kreski.

O ADT(aborcyjny dream time) i WHW (1) (women help women) dowiedziałam się od obcej mi dziewczyny z Instagrama która była po aborcji. Wyjaśniła mi wszystko i mówiła ze nie mam się czego bać wszystko jest w 100% bezpieczne, posłuchałam się i napisałam.

Moja decyzja była taka ponieważ wtedy jeszcze miałam 18 lat, brak wykształcenia, pracy, domu, pieniędzy i rozstanie z chłopakiem. Postanowiłam, że przerwę ciąże w 12+3 dniu tygodnia i przerwałam.

Po całym zabiegu byłam przeszczęśliwa naprawdę. Stwierdziłam ze na mnie przyjdzie odpowiedni czas i na macierzyństwo kiedy będę w 100% gotowa, a nie tylko w 5%.

Podczas aborcji jadłam żeli. Wiem ze to była głupota, ale tez przyjaciółka która nie piła mogła nas pilnować, nie winie jej tu ani siebie.

  1. womenhelp.org jest rekomendowanym przez ADT bezpiecznym i sprawdzonym źródłem leków poronnych