Przejdź do treści

Obserwowałam na instagramie Strajk Kobiet

Sara, lat: 34

Nie bójcie się dziewczyny walczyć o swoje życie

Jestem samotną mamą 6 letniej córeczki. Gdy w wakacje wyjechałyśmy na wakacje przeżyłam jednorazową przygodę, pech chciał że prezerwatywa zsunęła się. Pomimo szybkiego przyjęcia tabletki dzień po, gdy wróciłam do domu okazało się że jestem w ciąży.

Świat mi się zawalił, wiedziałam że dopiero zaczęłam wiązać koniec z końcem i wracać do mojego życia którego tak bardzo brakowało mi gdy córka była malutka. Nie mogę teraz tego stracić, nie mogę stracić siebie - to była jedyna główna myśl w mojej głowie.

Najgorsze jednak było uczucie ograniczeniach wolności, które tak bolało wiedząca ze w tym kraju nie mogę mieć wyboru. Nawet przez chwilę nie pomyślałam że urodzę, szukanie pomocy było ekspresowe i pomogło mi to że obserwowałam na instagramie Strajk Kobiet. Tam często widziałam numer telefonu pomocy w sprawie aborcji. Od razu zadzwoniłam i przez stronę zamówiłam pigulki.

Po kilku dniach przyjęłam tabletki które oczyściły mnie już po godzinie, ból był znikomy za to uczucie ulgi ogromne :) obecnie od tygodnia jest po problemie i codziennie rano dziękuję za WHW (1), że istnieja, że pomagają, że wspierają!

  1. womenhelp.org jest rekomendowanym przez ADT bezpiecznym i sprawdzonym źródłem leków poronnych